top of page

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 • Ürün Bilgilerinin Gerçekliğinden Nasıl Emin Olabilirim?
  Sitemizde satılan tüm ürünler LEDMİ firması tarafından üretilmektedir. Bu kapsamda ürünler ve ürün bilgileri bizim güvencemiz altındadır. Ürünlerin üretim aşamalarını İnstagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerimizi Showroomumuzda görme şansına sahipsiniz.
 • Sipariş Ettiğim Ürünün Teslimatı Ne Zaman Gerçekleşir?
  Her ürün için kargolama süresi ürünün kendi sayfasında belirtilir. Bazı ürünler size özel hazırlandığı için teslimat süresi üretim koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Verdiğiniz özel üretim siparişleriniz nadiren de olsa elimizde olmayan sebeplerle üretilemeyebilir. Bu gibi durumlarda sipariş oluşturduğunuz iletişim bilgilerinden aynı gün içerisinde size ulaşılıp bilgi verilecektir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.
 • Siparişimi İade Edersem Ödediğim Tutarın Tamamı Tarafıma İade Edilir mi?
  Evet! Ledmi ürünlerinden siparişinizi iade etmeniz durumunda ödediğiniz tüm ücret tarafınıza iade edilir. Süreç içerisinde kargo ücretleri de tarafımızca karşılanır.
 • Hasarlı Ürünün Teslim Alınması ya da Üründe Hasar Olması Durumunda Ne Yapmalıyım?
  Kargo firması tarafından teslim edilen gönderilerde taşıma sırasında veya üründe herhangi bir sebeple hasar oluşması durumunda LEDMİ markası olarak müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmak adına tüm ürünlerinizin iade veya değişimini ücretsiz olarak sağlamaktadır.
 • İptal ve İade İşlemlerini Nasıl Gerçekleştireceğim?
  Eğer ürünlerinizi iade etmek isterseniz ürün size gönderilen ve sizin tarafınızdan bize ulaşan tüm kargo bedellerini firmamız karşılamaktadır. İadelerde tek şart ürünün kullanılmamış olmasıdır. İade etmek istediğiniz ürünü teslim alındıktan 7 gün sonrasına kadar iade etmeniz gerekmektedir. 7 günü geçen durumlarda kesinlikle iadeniz kabul edilmeyecektir. Ayrıca henüz kargoya verilmeyen ürünlerinizi iptal etmek istediğinizde de tarafımıza ulaşarak bilgi iletebilirsiniz. Ücretiniz aynı şekilde iade edilecektir.
bottom of page